1

Будівництво під ключ  – один з ключових напрямів нашої діяльності. Професіональний підхід, якість

матеріалів і вигідна цінова політика забезпечують надійну основу і довговічність будівлі. Ми виконуємо роботу за спільно узгодженим планом,  цінуємо ваш час, тому виконуємо будівництво котеджів у встановлені терміни.

Ми готові побудувати будинок «під ключ» як з наданням послуг нашого архітектора, так і на основі наданого замовником інженерно-архітектурного проекту і геодезичного плану ділянки з урахуванням всіх значущих умов місцевості та особливостей майбутньої інфраструктури. Реалізація проекту з будівництва будинку під ключ полягає в наступних заходах:

  • Складання кошторису на всі види будівельних та оздоблювальних робіт, включаючи вартість матеріалів
  • Підготовка будівельного майданчика
  • Проведення земляних робіт,
  • Зведення фундаменту
  • Зведення стін, перегородок,
  • Монтаж перекриттів (або монолітне перекриття)
  • Монтаж даху
  • Установка дверних і віконних систем
  • Оздоблювальні та декоративні роботи

Будівництво котеджів під ключ і навіть невеликих дачних будинків – це складний технологічний процес, при якому мають бути враховані як технічні показники так показники техніки безпеки. Великий досвід роботи на ринку будівництва дозволяє нам виконувати будівництво заміських будинків під ключ на вищому рівні якості і комфорту. Але головне це те, що ми будуємо якісно і точно в термін, і відповідно до узгодженого кошторису.

Ціна на будівництво будинків під ключ залежить по перше від розміру будинку, по друге від матеріалу з якого він буде зведений (цегла, газоблоки і т.д.) і по третє від матеріалів обробки, як зовнішньої обробки будинку (фасад, покрівля і т. д.) так і його внутрішньої обробки.

Будівництво будинків під ключ ведеться на основі передових технологій, що дозволяють ефективно організувати інфраструктуру житлового об’єкта і мінімізувати різного роду ризики і тимчасові витрати.

2 3

2 роки гарантії

Всі наші клієнти отримують 2 роки безкоштовної гарантії на всі послуги!

Більше 300 готових об’єктів

Наша компанія здала в експлуатацію більше 300 повністю готових об’єктів!

6 років досвіду

Ми успішно працюємо на ринку з 2013 року

35 спеціалістів

Наша команда налічує 35 високопрофесійних спеціалістів!

Цікава інформація

Сучасні тенденції в будівництві

Сучасні тенденції в будівництві

Все в наш час змінюється з неймовірною швидкістю, не минають ці процеси і нашу улюблену будівельну галузь. Сьогодні…
Проектування будинку за містом

Проектування будинку за містом

Людині доводитися значну частину свого часу проводити в житлі, і тому цілком зрозуміле прагнення кожного найбільш оптимально пристосувати…
Дизайн інтер’єру вітальні

Дизайн інтер’єру вітальні

Вітальня в будь якій квартирі чи приватному будинку являється місцем, де збирається вся сім’я.  Вона призначена для відпочинку…