32

1

Ви хочете перетворити свою квартиру в затишне гніздечко? А може, просто вирішили трохи освіжити інтер’єр? Або купили «коробку» і тепер починаєте ремонт квартири під ключ в новобудові?

Бригада кваліфікованих майстрів під керівництвом досвідченого виконроба буде у вашому розпорядженні. Ми зробимо ремонт квартири під ключ недорого і максимально швидко!

 

Всім відомо, що ремонтно-оздоблювальні роботи – це складний і трудомісткий процес, що складається з безлічі послуг. Він починається з розробки подробиць дизайну інтер’єру і закінчується фінішними оздоблювальними роботами. Якісний індивідуальний ремонт у квартирі під ключ – це прекрасна можливість створити бажані умови життя для себе і своїх близьких. І наша бригада з радістю допоможе Вам це зробити !

Виконаний нашими майстрами ремонт додасть вашій оселі неповторний і закінчений вигляд. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати повний комплекс послуг у цій сфері, починаючи від дизайн-проектування і закінчуючи повним спектром оздоблювальних робіт. Замовляючи ремонт квартири у нас, ви отримуєте гарантію якості та надійності!

 

Ремонт офісів.

Офіс це – приміщення в якому працюють співробітники фірми, приймають ділових партнерів і потенційних клієнтів. Від того, наскільки практично, сучасно, якісно і стильно виглядає інтер’єр такої будівлі залежить перше враження відвідувачів, а також комфорт і, отже, продуктивність праці співробітників фірми.

На сьогоднішній день виділяють два основних типи робіт: косметичний ремонт офісу, а також ремонт офісу під ключ (капітальний). Якість обробки визначається за кількома основними параметрами це – продуманість дизайну, якість використаних  матеріалів, професіональне виконання роботи.

Щоб ваше офісне приміщення служило довго, а продуктивність праці була в ньому високою, слід запросити для проведення як дрібного ремонту офісу, так і для глобального євроремонту кращих фахівців.

«Північно Будівельна Компанія» надає професійні кваліфіковані послуги з ремонту офісних приміщень «під ключ». Пропонуємо конкурентні ціни на послуги, так як стежимо за тенденціями ринку, щоб нашим клієнтам було не тільки вигідно, але і зручно працювати з нами.

4

5

2 роки гарантії

Всі наші клієнти отримують 2 роки безкоштовної гарантії на всі послуги!

Більше 300 готових об’єктів

Наша компанія здала в експлуатацію більше 300 повністю готових об’єктів!

6 років досвіду

Ми успішно працюємо на ринку з 2013 року

35 спеціалістів

Наша команда налічує 35 високопрофесійних спеціалістів!

Цікава інформація

Сучасні тенденції в будівництві

Сучасні тенденції в будівництві

Все в наш час змінюється з неймовірною швидкістю, не минають ці процеси і нашу улюблену будівельну галузь. Сьогодні…
Проектування будинку за містом

Проектування будинку за містом

Людині доводитися значну частину свого часу проводити в житлі, і тому цілком зрозуміле прагнення кожного найбільш оптимально пристосувати…
Дизайн інтер’єру вітальні

Дизайн інтер’єру вітальні

Вітальня в будь якій квартирі чи приватному будинку являється місцем, де збирається вся сім’я.  Вона призначена для відпочинку…